Oblíbená čisticí houbička Ameriky! Ikonický produkt americké značky, houbička Scrub Daddy®, která vlivem teploty vody mění svou tvrdost, po dobu 8 týdnů odolává pachům, neškrábe celkem 24 různých povrchů a lze ji čistit v myčce nádobí. Produkty z řady Scrub Daddy vám budou vždy pomocníkem, a to nejen každý den, ale i při velkém úklidu. Objevte i další produkty Scrub Daddy!

Produkty

The Pink Stuff je nepřítelem nečistot již od roku 1938. Svou účinností činí z úklidu zábavu. Nejprodávanější produkt značky, čisticí pasta na bázi rostlinných olejů, kterou vám nyní přinášíme, se vyrábí z veganských, z 99 % přírodních materiálů, bez pokusů na zvířatech. Objevte také další produkty z řady Pink Stuff!

Produkty

Společnost Minky Homecare založená v roce 1941 ve Spojeném království je světovou jedničkou ve výrobě čisticích prostředků a textilních produktů. Společnost Minky je dodavatelem produktů prémiové kvality pro britskou královskou rodinu. 

Produkty

Cleaning Stuff je výhradním distributorem produktů Scrub Daddy a The Pink Stuff v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Naším posláním je poskytnout vám ty nejlepší produkty pro úklid.